Валорант играч открива колико дуго мечеви заправо могу трајати

Изгледа да неки мечеви Валоранта могу трајати вечно, па је један играч одлучио да тестира и сазна максималну количину времена које заиста можете провести у игри.

Редовне утакмице у Валоранту играју се док један тим не победи у 13 кола, а ако сте играли било који од нових ФПС-а Риота, знаћете да ово може потрајати.

Али шта је најдуже што би меч теоретски могао да траје? Па за почетак, максимална количина рунди коју можете видети у једној утакмици је 25 - 13 за победнички тим и 12 за губитничку страну.

Играч је дефузирао Спајка на успону.

Риот Гамес

зашто ниња игра пон пон плес
Победа у 13 кола у валорант мечу може потрајати дуже него што већина нас жели да призна.

Захваљујући детаљном рашчлањивању корисника Реддита & лскуо; куаркез, & рскуо; такође знамо да свака рунда траје највише 100 секунди или један минут 40 секунди. Ту је и седам секунди прелаза након сваке рунде (ово се мења на 10 секунди након последње рунде за победнички екран).

• Опширније: Оверватцх-а про Децаи-а оптуженог за & лдкуо; постављање клупе & рдкуо; играти Валорант

Даље долазимо до фазе куповине, која износи 45 секунди у првом, полувремену и продужетку, и 30 секунди за све остале. Дакле, ако вам се чини да фаза куповине на почетку мечева изгледа дуже, онда добре вести! Ниси луд.

Која је најдужа могућа игра у Валоранту? од р / ВАЛОРАНТ

Али, садња Спике-а може повећати количину времена у кругу за 45 секунди - колико је времена потребно да бомба детонира. Ако играч почне да га поставља са преостале четири секунде, може да продужи сваки меч за додатних 45 секунди.

Додајте 80 секунди Агент Селецт пре него што меч уопште започне и добићемо 4683 секунде - или 78 минута и три секунде - колико максимално време може трајати редовна утакмица Валорант-а.

• Опширније: Риот Гамес откривају промене које долазе у Валорант-овом режиму Спике Русх

Ово је много дуже него што је Риот трајало време меча од 30-50 минута, али опет, шансе да утакмица пређе раздаљину и постане овакав маратон су астрономски мале.

Риот Гамес

Ваши мечеви вероватно неће досећи 70+ минута, али једносатне игре Валорант-а су далеко од нечувених.

За нови режим експресног стила компаније Спике Русх, Валорант-а, максимално време које можете провести у мечу, узимајући у обзир исте факторе као и пре, износи нешто више од 19 минута.

• Опширније: Бизарни трик за вредновање омогућава Сови да извиђа шкакљиве углове на Сплиту

Дакле, ако желите да добијете неколико брзих регуларних мечева Валоранта на ограничено време, чини се да је много сигурније очекивати најмање 45 минута по мечу или дуже уместо процене од 30-50 минута коју је дао Риот.